CPRODUCTS - Anti-celulitidní masážní olej s výtažky z jojoby 240 ml

Kód: 9907002
Novinka
Značka: Cproducts
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Anti-celulitidní masážní olej - při denním používání díky svému jedinečně navrženému složení napomáhá zmírnění příznaků celulitidy nashromážděné na různých místech těla. Jeho příjemná vůně okouzlí a účinky potěší. Vhodné pro všechny typy pokožky, pro domácí i profesionální použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučené použití:

Denně masírujte cílová místa s výskytem celulitidy Slim Fit olejem. Vlijte větší množství do dlaně, jemně vmasírujte olej do pokožky dokud se nevstřebá. Pro zvýšení účinku, dvakrát týdně používejte společně s Mud Wrap C-Slim (Anti-celulitidním bahenním zábalem DS).

Doporučená aplikace dle potřeby.

Tento anti-celulitidní masážní olej, díky svému jedinečně navrženému složení obsahující extrakty nejen z avokáda, jojoby a růže při denním používání napomáhá zmírnění příznaků celulitidy nashromážděné na různých místech těla. Jeho příjemná vůně okouzlí a účinky potěší. Vhodné pro všechny typy pokožky, pro domácí i profesionální použití.

Jaké jsou vlastnosti některých ze základních minerálů v kosmetických výrobcích CPRODUCTS z Mrtvého moře?

  • Hořčík /pomáhá při prevenci alergií, zejména u citlivé pokožky. Má úlohu aktivačního enzymu k urychlení regenerace buněk.
  • Draslík a sodík /tyto minerály hrají zásadní roli v dopravním systému skrze buněčné membrány. Usnadňují pronikání živin do epidermis (nejsvrchnější vrstvy kůže) a usnadňují odstraňování toxinů z pokožky. Draslík také hraje klíčovou roli v hydratační rovnováze pokožky a růstu a regeneraci buněk.
  • Bróm /Uklidňuje a vyhlazuje kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém a jiné. Má uklidňující a pozitivní účinek na nervové napětí, stres.
  • Vápník /Posiluje buněčné membrány, zklidňuje bolest. Hraje zásadní roli v mnoha enzymatických reakcích.
  • Zinek /Podílí se na mnoha enzymatických reakcích buněčné proliferace.
  • Chlór / Má zásadní roli v osmotické rovnováze buněk.

Mineralní voda 

Voda v Mrtvém moři je vysoce bohatá na minerály a soli, které jsou pro lidskou pokožku a tělo mimořádně zdravé. Např. minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, povzbuzují pokožku k obnově, regeneraci a jejímu zdokonalení.

Minerální soli

Sůl z Mrtvého moře je svou vysokou koncentrací minerálů velmi výjimečná. Je důležitou součástí, která přispívá k léčebnému potenciálu. Vysoká koncentrace soli ve vodě z Mrtvého moře neumožňuje žádný život, tudíž nemůže v této vodě nic žít či přežít. Sůl pomáhá zvýšit krevní oběh. Tento proces, přináší více kyslíku do pokožky a pleti tím zlepšuje její strukturu.

Černé bahno

Černé bahno z Mrtvého moře je známé jako přírodní detoxikační a čisticí prostředek. Zpřístupňuje a čistí ucpané póry, pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti. Bahno, stejně jako voda a sůl z Mrtvého moře, má vysokou koncentraci minerálů, která je pro naši pokožku velmi prospěšná.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní Oleje
Hmotnost: 0.24 kg