CPRODUCTS - Regenerační sérum s vitamínem E a panthenolem z Mrtvého moře 20 ml

Kód: 9901010
Značka: Cproducts
639 Kč 528,10 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Dokonalé pro Vaši pleť. Obsahuje kombinaci nejkvalitnějších ingrediencí včetně extraktů z pšenice, bílkovin z rýžových slupek, sóji, vitamínu E, minerálů z Mrtvého moře, kolagenu a panthenolu. Bez parabenu, veganské a netestováno na zvířatech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonale vyvinuté sérum na obličej, obsahuje kombinaci nejkvalitnějších ingrediencí včetně extraktů z pšenice, bílkovin z rýžových slupek, sóji, dále vitamínu E, minerálů z Mrtvého moře, kolagenu a panthenolu. Nepostradatelná výživa a hydratace pro pleť. Pomáhá zmírnit vrásky, oživit pokožku a obnovit její elasticitu. Navrací pleti přirozenou hebkost, pevnost a jas.

Doporučené použití: 

Důkladně vyčistěte obličej a krk. Nejlépe čistícím mlékem Aqua Clean a poté i pleťovým tonerem Aqua Tone, v zápětí naneste Repair Serum (pleťové Sérum). Počkejte pár minut, než se sérum zcela vstřebá, poté naneste Essencial Care (noční krém).

Doporučená aplikace denně.

Jaké jsou vlastnosti některých ze základních minerálů v kosmetických výrobcích CPRODUCTS z Mrtvého moře? 

  • Hořčík /pomáhá při prevenci alergií, zejména u citlivé pokožky. Má úlohu aktivačního enzymu k urychlení regenerace buněk.
  • Draslík a sodík /tyto minerály hrají zásadní roli v dopravním systému skrze buněčné membrány. Usnadňují pronikání živin do epidermis (nejsvrchnější vrstvy kůže) a usnadňují odstraňování toxinů z pokožky. Draslík také hraje klíčovou roli v hydratační rovnováze pokožky a růstu a regeneraci buněk.
  • Bróm /Uklidňuje a vyhlazuje kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém a jiné. Má uklidňující a pozitivní účinek na nervové napětí, stres.
  • Vápník /Posiluje buněčné membrány, zklidňuje bolest. Hraje zásadní roli v mnoha enzymatických reakcích.
  • Zinek /Podílí se na mnoha enzymatických reakcích buněčné proliferace.
  • Chlór / Má zásadní roli v osmotické rovnováze buněk.

Mineralní voda 

Voda v Mrtvém moři je vysoce bohatá na minerály a soli, které jsou pro lidskou pokožku a tělo mimořádně zdravé. Např. minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, povzbuzují pokožku k obnově, regeneraci a jejímu zdokonalení.

Minerální soli

Sůl z Mrtvého moře je svou vysokou koncentrací minerálů velmi výjimečná. Je důležitou součástí, která přispívá k léčebnému potenciálu. Vysoká koncentrace soli ve vodě z Mrtvého moře neumožňuje žádný život, tudíž nemůže v této vodě nic žít či přežít. Sůl pomáhá zvýšit krevní oběh. Tento proces, přináší více kyslíku do pokožky a pleti tím zlepšuje její strukturu.

Černé bahno

Černé bahno z Mrtvého moře je známé jako přírodní detoxikační a čisticí prostředek. Zpřístupňuje a čistí ucpané póry, pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti. Bahno, stejně jako voda a sůl z Mrtvého moře, má vysokou koncentraci minerálů, která je pro naši pokožku velmi prospěšná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo, Obličej, Oči
Hmotnost: 0.02 kg