CPRODUCTS - Perfektní sada na obličej pro ženu z Mrtvého moře (4 x 30ml)

Kód: 9910007
Novinka Tip
Značka: Cproducts
639 Kč 528,10 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Hýčkání z Mrtvého moře pro ni 4 x 30ml.
Bahenní pleťová maska s Aloe Vera gelem; Pleťový peeling s minerály pro regeneraci a detoxifikaci pokožky; Denní krém – UV 25 s vitamínem E, Aloe Vera a Arganovým olejem; Noční krém s kolageneme a solí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada pro potřebnou péči o pleť každé ženy (Facial Essentials for Her). Hydratace, výživa, detoxikace, omlazení, regenerace.

  • Černá bahenní pleťová maska z kombinace černého bahna z Mrtvého moře, výběru z bylinek, Aloe Vera gelu a medu 30ml
  • Jemný pleťový peeling obsahující bahno a soli Mrtvého moře založený na regeneračních a detoxikačních vlastnostech prvků Mrtvého moře 30ml
  •  Denní krém na obličej s důležitým vitamínem E, Aloe Vera, Arganovým olejem a minerály Mrtvého moře 30ml
  •  Noční krém s kolagenem a minerály Mrtvého moře 30ml. 

Bez parabenů, veganské a netestováno na zvířatech.

Jaké jsou vlastnosti některých ze základních minerálů v kosmetických výrobcích CPRODUCTS z Mrtvého moře? 

  • Hořčík /pomáhá při prevenci alergií, zejména u citlivé pokožky. Má úlohu aktivačního enzymu k urychlení regenerace buněk.
  • Draslík a sodík /tyto minerály hrají zásadní roli v dopravním systému skrze buněčné membrány. Usnadňují pronikání živin do epidermis (nejsvrchnější vrstvy kůže) a usnadňují odstraňování toxinů z pokožky. Draslík také hraje klíčovou roli v hydratační rovnováze pokožky a růstu a regeneraci buněk.
  • Bróm /Uklidňuje a vyhlazuje kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém a jiné. Má uklidňující a pozitivní účinek na nervové napětí, stres.
  • Vápník /Posiluje buněčné membrány, zklidňuje bolest. Hraje zásadní roli v mnoha enzymatických reakcích.
  • Zinek /Podílí se na mnoha enzymatických reakcích buněčné proliferace.
  • Chlór / Má zásadní roli v osmotické rovnováze buněk.

Mineralní voda 

Voda v Mrtvém moři je vysoce bohatá na minerály a soli, které jsou pro lidskou pokožku a tělo mimořádně zdravé. Např. minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, povzbuzují pokožku k obnově, regeneraci a jejímu zdokonalení. 

Minerální soli

Sůl z Mrtvého moře je svou vysokou koncentrací minerálů velmi výjimečná. Je důležitou součástí, která přispívá k léčebnému potenciálu. Vysoká koncentrace soli ve vodě z Mrtvého moře neumožňuje žádný život, tudíž nemůže v této vodě nic žít či přežít. Sůl pomáhá zvýšit krevní oběh. Tento proces, přináší více kyslíku do pokožky a pleti tím zlepšuje její strukturu.

Černé bahno

Černé bahno z Mrtvého moře je známé jako přírodní detoxikační a čisticí prostředek. Zpřístupňuje a čistí ucpané póry, pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti. Bahno, stejně jako voda a sůl z Mrtvého moře, má vysokou koncentraci minerálů, která je pro naši pokožku velmi prospěšná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Darkové balíčky
Hmotnost: 0.12 kg