CPRODUCTS Mrtvé moře Pleťový peeling s bahnem Mrtvého moře 30 ml

Kód: 171
Novinka
Značka: Cproducts
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jemný pleťový peeling založený na regeneračních a detoxikačních vlastnostech minerálů Mrtvého moře. Má výborné peelingové, čistící a regenerační vlastnosti, detoxikuje pleť a zanechává ji přirozeně hebkou a zářící. Bez parabenů, veganské a netestováno na zvířatech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný pleťový peeling s bahnem Mrtvého moře (Smooth Scrub). Pomocí, na jemno drcených olivových jadérek, jemně odlupuje vrchní vrstvu pokožky, pomáhá jí zbavit se odumřelých buněk, čistí póry a odstraňuje nečistoty a tukové usazeniny z povrchu pokožky pro zdravou a zářivou pleť. Bez parabenů, veganské a netestováno na zvířatech.

Doporučené použití:

Naneste potřebné množství na obličej, jemnými krouživými pohyby masírujte pleť. Po odstranění odumřelé kůže a nečistot opláchněte příjemně teplou vodou. Užívejte dle potřeby.

Proč je kosmetika z Mrtvého moře ta pravá?

Zajimavé vlastnosti některých ze základních minerálů v kosmetických výrobcích CPRODUCTS z Mrtvého moře. 

  • Hořčík /pomáhá při prevenci alergií, zejména u citlivé pokožky. Má úlohu aktivačního enzymu k urychlení regenerace buněk.
  • Draslík a sodík /tyto minerály hrají zásadní roli v dopravním systému skrze buněčné membrány. Usnadňují pronikání živin do epidermis (nejsvrchnější vrstvy kůže) a usnadňují odstraňování toxinů z pokožky. Draslík také hraje klíčovou roli v hydratační rovnováze pokožky a růstu a regeneraci buněk.
  • Bróm /Uklidňuje a vyhlazuje kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém a jiné. Má uklidňující a pozitivní účinek na nervové napětí, stres.
  • Vápník /Posiluje buněčné membrány, zklidňuje bolest. Hraje zásadní roli v mnoha enzymatických reakcích.
  • Zinek /Podílí se na mnoha enzymatických reakcích buněčné proliferace.
  • Chlór / Má zásadní roli v osmotické rovnováze buněk.

Minerální voda 

Voda v Mrtvém moři je vysoce bohatá na minerály a soli, které jsou pro lidskou pokožku a tělo mimořádně zdravé. Např. minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, povzbuzují pokožku k obnově, regeneraci a jejímu zdokonalení.

Minerální soli

Sůl z Mrtvého moře je svou vysokou koncentrací minerálů velmi výjimečná. Je důležitou součástí, která přispívá k léčebnému potenciálu. Vysoká koncentrace soli ve vodě z Mrtvého moře neumožňuje žádný život, tudíž nemůže v této vodě nic žít či přežít. Sůl pomáhá zvýšit krevní oběh. Tento proces, přináší více kyslíku do pokožky a pleti tím zlepšuje její strukturu.

Černé bahno

Černé bahno z Mrtvého moře je známé jako přírodní detoxikační a čisticí prostředek. Zpřístupňuje a čistí ucpané póry, pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti. Bahno, stejně jako voda a sůl z Mrtvého moře, má vysokou koncentraci minerálů, která je pro naši pokožku velmi prospěšná.