CPRODUCTS Mrtvé moře Bahenní maska na obličej z Mrtvého moře s Aloe Vera 30 ml

Kód: 165
Značka: Cproducts
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Černá bahenní pleťová maska z kombinace černého bahna z Mrtvého moře, výběru z bylinek, Aloe Vera gelu a medu 30ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pleťová maska (Classic Mask) je kombinací černého bahna z Mrtvého moře a výběru z bylinek, Aloe Vera gelu a medu. Vysoký obsah minerálů pokožku čistí, detoxikuje, vyživuje a udržuje ji zdravější. Vzhled pleti je hebčí, mladší, navrací pleti svou záři.

Doporučené použití:

Naneste tenkou vrstvu masky na odlíčený obličej a krk, ponechte 15–20 minut. Poté omyjte teplou vodou nebo jemně odrolte suchým froté ručníkem. Jemný pocit mravenčení je přirozený. Výborná v kombinaci s pleťovým sérem (Repair serum). Doporučená aplikace jednou týdně.

Proč je kosmetika z Mrvého moře ta pravá?

Zajímavé vlastnosti některých ze základních minerálů v kosmetických výrobcích CPRODUCTS z Mrtvého moře.

  • Hořčík /pomáhá při prevenci alergií, zejména u citlivé pokožky. Má úlohu aktivačního enzymu k urychlení regenerace buněk.
  • Draslík a sodík /tyto minerály hrají zásadní roli v dopravním systému skrze buněčné membrány. Usnadňují pronikání živin do epidermis (nejsvrchnější vrstvy kůže) a usnadňují odstraňování toxinů z pokožky. Draslík také hraje klíčovou roli v hydratační rovnováze pokožky a růstu a regeneraci buněk.
  • Bróm /Uklidňuje a vyhlazuje kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém a jiné. Má uklidňující a pozitivní účinek na nervové napětí, stres.
  • Vápník /Posiluje buněčné membrány, zklidňuje bolest. Hraje zásadní roli v mnoha enzymatických reakcích.
  • Zinek /Podílí se na mnoha enzymatických reakcích buněčné proliferace.
  • Chlór / Má zásadní roli v osmotické rovnováze buněk.

Mineralní voda 

Voda v Mrtvém moři je vysoce bohatá na minerály a soli, které jsou pro lidskou pokožku a tělo mimořádně zdravé. Např. minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, povzbuzují pokožku k obnově, regeneraci a jejímu zdokonalení.

Minerální soli

Sůl z Mrtvého moře je svou vysokou koncentrací minerálů velmi výjimečná. Je důležitou součástí, která přispívá k léčebnému potenciálu. Vysoká koncentrace soli ve vodě z Mrtvého moře neumožňuje žádný život, tudíž nemůže v této vodě nic žít či přežít. Sůl pomáhá zvýšit krevní oběh. Tento proces, přináší více kyslíku do pokožky a pleti tím zlepšuje její strukturu.

Černé bahno

Černé bahno z Mrtvého moře je známé jako přírodní detoxikační a čisticí prostředek. Zpřístupňuje a čistí ucpané póry, pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti. Bahno, stejně jako voda a sůl z Mrtvého moře, má vysokou koncentraci minerálů, která je pro naši pokožku velmi prospěšná.